DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER
Bebakids

DUKS ZA DEČAKE KRISTOFER

Šifra artikla: 3231OM0D12A01
3.090,00 RSD
3.090,00 RSD
3.090,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju

Podignite dečiji stil na viši nivo kolekcija jesen/zima 2023 sezone – odeća i obuća koja postavlja trendove za moderne dečake I devojčice.

Izdvajamo iz ponude treninding artikle za vaše dečake, devojčice i bebe. 

Otkrijte najnovije modne trendove za svog malog dečaka uz našu kolekciju ODEĆA ZA DEČAKE 0-4 godine.

 

Proveri dostupnost
  • 74
  • 80
  • 86
  • 92
  • 98
  • 104
( Odredi veličinu )
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Duks za dečake KRISTOFER je sastavni deo BEBAKIDS kolekcije Duksevi za decake.
100% Pamuk-cotton

Bebakids

Tradicijom dugom 30 godina zastupljenosti na našem tržištu, BEBAKIDS je pozicioniran kao brend lider u dečijoj modi uzrasta do 14 godina.
Danas, lanac maloprodajnih objekata obuhvata preko 30 radnji rasprostranjenih u našim najvećim gradovima i inostranstvu.
Kompanija BEBAKIDS je uvek težila da prati svetske trendove. Kako bismo uspeli u ovoj nameri, odlučujemo da svojim kupcima ponudimo i brendove vodećih svetskih proizvođača dečije odeće i obuće. Širimo svoje poslovanje, ostvarujući odličnu saradnju sa kompanijama dobro poznatih brendova dečije odeće Mayoral, kao i obuće Naturino, Geox, SuperFit, Converse i EMU.

Karakteristika Vrednost
Kategorija Duksevi za decake
Pol Muški
Brendovi Bebakids
Kolekcija Regular
Odrzavanje
Sezona Jesen / Zima 2023
Pomoć

Slični proizvodi