0
Obaveštenja
|
20/08/2024

Poklanjamo vam dodatnih 20% popusta na već snižene komade iz premium ponude brenda Monnalisa!

Svaka devojčica će se osećati posebnom dok nosi modele poznatog italijasnkog brenda odeće za decu koji preko pet decenija osvaja maštu mališana i njihovih roditelja.

Akcija traje od 20.08. do 22.08.2024. u našim radnjama i WebShop-u.

Ostavi komentar

Povezani clanci

LETO 2025 - PLAŽNI PROGRAM ZA DECU

LETO 2025 - PLAŽNI PROGRAM ZA DECU

Spakujte sve što vam treba za savršen letnji dan — od glave do pete. Naši proizvodi su praktični, laki za održavanje i spremni za svaku avanturu. I naravno, dizajnirani da mame osmehe! 

POPUSTI, KVALITET I UDOBNOST NA JEDNOM MESTU!

POPUSTI, KVALITET I UDOBNOST NA JEDNOM MESTU!

Iskoristite popuste do 30% i uživajte u šopingu – sada još više artikala u ponudi! Akcija traje od 12. juna do 09. jula 2025. – požurite, zalihe su ograničene!

NOVA LETNJA KOLEKCIJA ODEĆE I OBUĆE ZA DECU

NOVA LETNJA KOLEKCIJA ODEĆE I OBUĆE ZA DECU

NOVA LETNJA KOLEKCIJA JE STIGLA!  Inspirisana plavetnilom mora, suncem, voćem i motivima koji prizivaju najlepše letnje uspomene, ova kolekcija donosi osvežavajući spoj boja, udobnosti i stila.